KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14488393
nr 1448 8393
Hannes Postma
(f. 1933), Holland
Etsning, Signerad, daterad 1962. Bildmått: 49x59 cm, yttermått inklusive ram: 63x73 cm
Kondition: skadad ram
Hannes Postma, bildkonstnär född 1933.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 februari 2022
kl 18:50:35
9/2 14:45:50
100 kr
9/2 15:11:03